Finalmente viernes!!!


Poranek jak zawsze należał do nieprzyjemnych...Trzeba było wcześnie wstać, ale wizja zbliżającego się weekendu dodała nam energii. Z uśmiechem na twarzy udaliśmy się na praktyki, które mieliśmy po raz pierwszy z tutorem Antonio. Na zajęciach teoretycznych wytłumaczył nam czym zajmuje się mikrobiologia oraz poznaliśmy sposoby hodowli bakterii i ich rozpoznawania w żywności.
Nauczyliśmy się przygotowywać podłoża mikrobiologiczne oraz pierwszy raz korzystaliśmy z autoklawu.
Wieczorem wybieramy się na flamenco, a do tego czasu odpoczywamy oraz robimy porządki. Po tygodniu nazbierało się dużo ubrań, które trzeba wyprać i dzisiaj nasze pralki mają dużo roboty.
O występie i naszych wrażeniach dowiecie się jutro...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Finally Friday. Mornings are always unpleasant but approaching weekend give us energy. With smile on our faces, we go to the practice which the first time lead Antonio. On the theoretical classes he explain what the microbiology is.We learn about how to prepare microbial substrate and we for the first time use autoclave.In the evening, we're going to go to restaurant where dancing flamenco, but now we rest. About the evening event and our opinion about it you're find out soon…


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Bardzo pracowity dzień!

Polos creativos!!!